środa, 11 listopada 2015

Efekt Holo od Indigo zwykły szary pyłek czy imprezowy wynalazek?

Cześć. Dzisiaj chciałam Wam przedstawić pyłek od Indigo, który odkryłam przez przypadek. Otóż wysłałam siostrę żeby mi kupiła w Poznaniu efekt syrenki z Indigo, na sklepie byli sami Panowie, a wiadomo jak to faceci. Pomylił syrenkę z hologramem i moja siostra nie wiedziała co w końcu wziąć, bo Pan wprowadził ją w błąd i wzięła obydwa. Dzięki niezbyt ogarniętemu Panu mam teraz coś o czym istnieniu nie wiedziałam i jest świetne. :DOpakowanie nie jest dla mnie tak ważne, więc nie będę się rozpisywać. Wspomnę tylko, że jest zrobione z plastiku, podobnie jak efekt syrenki i ma przezroczyste wieczko.

Fenomen tego pyłku polega na tym, że w dzień wygląda jak zwykły szary proszek i nic w nim nadzwyczajnego, dopiero przy oświetleniu sztucznym zaczyna on się pięknie mienić na wiele kolorów i pod różnym kątem zlewać ze sobą. Moim zdaniem na wszystkich paznokciach byłoby go za dużo, ale na jednym wygląda świetnie i ożywi nam nawet najzwyklejszy manicure. W dzień, w pracy czy w szkole mamy dość zwyczajny siwy lakier a wieczorem świetnie mieniącą się kulę dyskotekową. Takie 2 w 1 :DZdjęcia poniżej musiałam zrobić bez ostrości, bo tak najlepiej widać jak pięknie się mieni. Wyostrzone zdjęcie nie dawało takiego efektu. :D

I tak to się prezentuje na zdjęciach, w rzeczywistości wygląda jeszcze lepiej. Koszt takiego hologramu wynosi 7 zł, czyli tak samo jak efekt syrenki. Myślę, że jeśli robicie paznokcie to młodym osobom z pewnością się spodoba. Ja często go używam u kogoś, ale niestety nie mam więcej zdjęć.

I jak Wam się podoba? Może już go macie? A może wolicie bardzo klasyczne paznokcie?

Sylwia7 komentarzy:

 1. Ja z pewnością kupię przy grudniowej promocji 2+1 xD;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale cudowny efekt! :) Ciekawe gdzie mogłabym go spotkać stacjonarnie... :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ostatnio byłam to pan w Indigo był właśnie mega ogarnięty :-D Holo daje fajny efekt ale ten od Indigo akurat bardzo zmienia kolor i jest taki niebieskawy ;-)


  Ja nie miałam żadnego, bo oddałam wszystkie juz jakiś czas temu ;-) wiec stwierdziłam że jak i tak musze kupić to Skuszę się ma ten gestszy typowo do zdobień ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny proszek. Ja jeszcze nie miałam ani efektu syrenki ani efektu holo.

  OdpowiedzUsuń
 5. Możesz napisać gdzie w Poznaniu dostanę stacjonarnie ten proszek? :-) z góry dziękuję:-)

  OdpowiedzUsuń

Każdy Wasz komentarz bardzo mnie motywuje! :)
Jeśli Cię zainteresowałam - zaobserwuj.
Jeśli spodoba mi się Twój blog - zaobserwuję.
(Umiem trafić na Wasze blogi, nie musicie zostawiać linków:))